Football Fanatics nr 8/ Droga Legionisty nr 24/ Narodowy Ruch Robotniczy

Jakiś czas temu wspominałem, że napisałem dwa teksty do pewnego zina, dzisiaj mogę już powiedzieć do jakiego, polecam zakup, niżej szczegółowe informacje:

Premiera nr 8 zina “Football Fanatics”

Po ponad dwuletniej przerwie ukazał się numer 8 zina kibicowskiego “Football Fanatics”.

Na 48 stronach przeczytać można:

– Podsumowanie rundy wiosennej 2018

Swoje relacje lub opisy wysłały następujące ekipy: Bytovia Bytów, Górnik Łęczna, Igloopol Dębica, ŁKS Łódź, OKS Otwock, Ostrovia Ostrów Wielkopolski, Pogoń Leżajsk, Sokół Nisko, Unia Tarnów, Wisła Tczew, Zagłębie Lubin. Redakcja opublikowała także trzy podsumowania swojego autorstwa, zaakceptowane przez dane ekipy: GKS Katowice, Motor Lublin, Raków Częstochowa.

– Wywiad z kibicem OKS-u Otwock, mniejszej ekipy z województwa mazowieckiego

– Ranking wyjazdowy

– Artykuł “Co z nimi?”

– Opis zina “Szalikowcy”

– Felieton “WWW”

oraz dwa felietony wokołokibicowskie, napisane przez autora bloga www.weduta.wordpress.com

Koszt jednego egzemplarza to 5,5 zł + 3,5 zł wysyłka na terenie Polski. Zamówienia można składać, pisząc na adres e-mail redakcja.footballfanatics@gmail.com. Dla pierwszych 10 osób, które dokonają wpłaty za swoje zamówienie reedycja nr 0 lub nr 7 “FF” + zestaw wlepek gratis!football fanaticsRedakcja DL udostępniła spis treści nadchodzącego 24 numeru, mam tam niewielki udział tekstowy – http://drogalegionisty.pl/?p=11133757#more-11133757ulotka dl24Warto również wesprzeć akcję redaktora naczelnego, który robi bardzo wartościowe rzeczy, pomaga przez sport: „TRENUJ SPORTY WALKI”! Niektórym się nie chce, a niektórzy bardzo chcą, ale nie mają na to kasy. Już raz uzbieraliście jednej mojej podopiecznej na obóz sportowy! W roku 2019 zbieram na obóz dla tej samej (ciągle ćwiczy), a także dla jeszcze innej, nowej dziewczynki, której rodzice mają spore kłopoty finansowe, a ona jest fanatykiem sportów walki i kocha walczyć! Pomóż im zdobywać doświadczenie, integrować się z rówieśnikami i tym samym poprzez sport odsunąć je od używek! Niedługo obie wchodzą w najtrudniejszy okres życia dla dzieciaków… Pokażmy, że „Wracamy Po Was”, abyście miały szanse na coś lepszego niż szlajanie się po osiedlu! Wpłaty z dopiskiem „darowizna” na: 47 1750 0012 1975 2000 0012 6216. Całość zostanie przekazana na udział dzieci w zgrupowaniu sportowym latem 2019, to co zabraknie będę zbierał innymi kanałami. Potrzeba 2.500 zł na obie! AKCJA JEST AKTUALNA DO 1 LIPCA 2019!

Dorwałem nareszcie premierowe wydawnictwo Pracy Polskiej – „Narodowy Ruch Robotniczy jego rola w życiu Polski i proletariatu polskiego”. Dobrze, że znalazło się środowisko, które podjęło się wydania tej książki. Autor Kazimierz Dębiec (Kazimierz Dagnan) opisuje założenia i historię polskiego ruchu robotniczego. Każdy kto uważa się za narodowca powinien koniecznie przeczytać tę pozycję, ponieważ podważa ona wszystkie dzisiejsze trendy jakie panują wśród organizacji narodowych głównego nurtu, mam tutaj na myśli sojusze z liberałami czy centroprawicą. Nacjonalizm zawsze staje po stronie robotników i nie brata się z wrogami robotników. Praca Polska cały czas prowadzi sprzedaż, kontakt do nich: www.pracapolska.org.pl

Z kultury pisanej przejdziemy do kultury muzycznej. Klarenz zamknął rok na najwyższym poziomie –  https://www.youtube.com/watch?v=6_jIu-jSS4A

Bober i jego „Ławka”https://www.youtube.com/watch?v=rSNeAxtXXMc numer jest intrygujący i daje mnóstwa miejsca do formułowania różnych wniosków. Teledysk, nawijka, muzyka nie do podrobienia. Przekaz dyskusyjny, ale warty przesłuchania.

CR „Salut”https://www.youtube.com/watch?v=g7JO8Vr-u9M

Admin

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s