Prospekt/15

Czy możliwe jest aby cały świat islamski przeszedł na chrześcijaństwo? Różnymi metodami, od początku powstania islamu, próbowano nawrócić muzułmanów, niestety bez skutku. Chrześcijanie wiedzą bardzo mało na temat islamu, pewnie w drugą stronę jest podobnie, ale to powinno nas determinować do tego by ten stan rzeczy zmienić. Mahomet miał córkę o imieniu Fatima. Po śmierci Fatimy napisał: „Będziesz najbardziej błogosławioną spośród kobiet w Raju, po Maryi.”. To jedno zdanie mówi właściwie wszystko o pozycji Maryi w świecie islamu. Niedawno w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (czerwiec 2017) dokonano zmiany nazwy meczetu w Abu Zabi na Meczet Marii, Matki Jezusa. Jeszcze w tym temacie cytat przyszłego świętego abp Sheena „ Cokolwiek dzieje się ze zrządzenia Nieba, dba ono o to, aby wszystkie szczegóły zostały dopracowane z najwyższą finezją. Wierzę, że Najświętsza Dziewica wybrała sobie miano „Matki Boskiej z Fatimy” jako obietnicę i znak nadziei dla ludów muzułmańskich i jako zapewnienie, że ci, którzy okazują jej tak wiele szacunku, pewnego dnia przyjmą również Jej Boskiego Syna.”. WIĘCEJ -> https://abpsheen.pl/2012/07/06/maryja-i-muzulmanie/

Sheikh Zayed Mosque in Abu Dhabi
Meczet w Abu Zabi nazwany imieniem Maryi, Matki Jezusa

Samotność to pandemia tego i przyszłych pokoleń. Funkcjonujemy w wieku nadzwyczajnych możliwości komunikacyjnych, a okazuje się to przyczyną zaniku prawdziwych relacji. Ponad 40% dorosłych Amerykanów czuje się samotnie. Przyśpieszenie sposobu komunikowania się nie spowodowało cementowania wspólnot, wręcz przeciwnie zdegradowało to pojęcie. Człowiek w sieci nigdy nie jest tym kim w rzeczywistości. Powinniśmy znienawidzić ten fałsz, a go pokochaliśmy. Równocześnie świat liberalny stworzył model relacji ja kontra wszyscy. Każdy dla nas jest konkurentem, w swoich głowach tworzymy sobie rankingi, planujemy wchodzić coraz wyżej kosztem innych. Możesz być kim chcesz i robić co chcesz – ta swawolna tożsamość została stworzona i przyjęta przez większość z nas i właściwie nie wiemy kim już jesteśmy. Na tej drodze szybko pojawią się używki, uzależnienia i samobójstwa. Nie trać życia na internet i telefon, rozmawiaj i spotykaj się w realu!

Kto jest beneficjentem masowej imigracji? Kapitaliści. Nic tego faktu nie zmieni. Ideologiczne, polityczne czy humanitarne wspieranie imigracji jest katastrofą nie tylko na tle ekonomicznym. Sytuacja stała się absurdalna, gdy co trzeci pracodawca jest w stanie płacić Ukraińcowi więcej niż Polakowi. Przekładnie chęci zarobienia pieniędzy nad wartości wyższe takie jak ochrona własnej tożsamości, wspólnoty, narodu, państwa zawsze kończy się źle. Polacy, Ukraińcy, Białorusini i wiele innych narodów są klasycznym przykładem tego jak międzynarodowi kapitał zrobił z nas niewolników. Nie da się tego nazwać inaczej gdy ktoś poświęca całe swoje dotychczasowe życia i przemierza kilka tysięcy kilometrów, po to by poprawić swój materialny byt. Po kilku latach jest swego rodzaju bezpaństwowcem, a ton jego życiu nadaje miejsce gdzie da się więcej zarobić. Funduje nam to centroprawicowy rząd PiSu trąbiący na lewo i prawo o tym jak powstrzymał falę nielegalnych imigrantów. Tutaj nie status prawny jest istotny, ale samo zjawisko imigracji. Rząd ma wszystkie narzędzia by zatrzymać ten szkodliwy proces, ale tego nie zrobi, bo kapitał i polityka to nierozerwalny związek pasożytujący na tkance naszego narodu.

Nowość od CR https://www.youtube.com/watch?v=zs0QPVobLO0

Admin

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s